Agencja modelek i hostess Szczecin Privilege Szczecin organizacja eventów Hostessy Szczecin
News
ŚWIĄTECZNY TURZYN
ŚWIĄTECZNY TURZYN

Na zlecenie GH Turzyn w Szczecinie, która przeszła niesamowitą metamorfozę swojego wnętrza w typowo dla tego stylu surowe - skandynawskie klimaty mieliśmy przyjemność w tym roku zrealizować dekoracje świąteczne nawiązujące do nowego designu centrum handlowego. Betonowe donice a w nich umiejscowione przepiękne jodły kaukaskie udekorowane jedynie białymi światełkami led o zimnej barwie doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrze budynku.

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym firmowym facebook'u.

POKAZ MODY - LIU JO
POKAZ MODY - LIU JO

29.10.2015 pokaz mody dla marki Liu Jo w CH Kaskada, Szczecin

Dziękujemy za współpracę!

AKCJA PRO SPRZEDAŻOWA GALERIA TURZYN W SZCZECINIE
AKCJA PRO SPRZEDAŻOWA GALERIA TURZYN W SZCZECINIE

WSZYSCY KLIENCI GALERII HANDLOWEJ TURZYN MIELI SZANSĘ ZDOBYĆ WSPANIAŁE NAGRODY PODCZAS AKCJI PROSPRZEDAŻOWEJ, KTÓRA ODBYŁA OD 11-20 WRZESNIA 2015. NASZE HOSTESSY DOSKONALE PORADZIŁY SOBIE Z WYJASNIENIEM REGUŁ KONKURSU KLIENTOM, REJESTRACJĄ ICH KUPONÓW A CO NAJWAŻNIEJSZE ROZDAWANIEM NAGRÓD :)

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ!

AKCJA PROMOCYJNA  - KIA/SUBARU/NISSAN
AKCJA PROMOCYJNA - KIA/SUBARU/NISSAN
W dniu 22.08.2015 na terenie hali Azoty Arena w Szczecinie nasze hostessy wzięły udział w imprezie zorganizowanej przez fimrę Polmotor. Zadaniem hostess było informowanie zaintersowanych ludzi oraz uczestników o charakterze imprezy, wręczanie programu imprezy, zachęcanie do wzięcia udziału w atracjach oraz prezentowanie nowych modeli aut.

Dziekujemy za kolejna współpracę!
AKCJA PROMOCYJNA DLA BANKU PKO SA
AKCJA PROMOCYJNA DLA BANKU PKO SA

NASZE HOSTESSY BIORĄ UDZIAŁ W KOLEJNEJ AKCJI PROMOCYJNEJ TYM RAZEM DLA BANKU PKO SA, KTÓRY OTWORZYŁ SWÓJ NOWY ODZIAŁ W SZCZECINIE. AKCJA POTRWA OD 7-21.07.2015 A ZADANIEM DZIEWCZYN JEST ROZDAWANIE BALONÓW ORAZ MATERIAŁÓW REKLAMOYCH PRZECHODNIOM I ZAPRASZANIE ICH DO NOWEGO ODDZIAŁU W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z NAJCIEKAWSZYMI OFERTAMI, KTÓRE PROPONUJE BANK.

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ!

ŚNIADANIE NA BŁONIACH
ŚNIADANIE NA BŁONIACH

W dniach od 4-5 lipca 2015 odbył się pierwszy targ śniadaniowy na szczecińskich Jasnych Błoniach. W targu wzięło udział blisko 40 wystawców z całej Polski, którzy prezentowali zdrową żywność oraz artystyczne wyroby rękodzieła. Setki mieszkańców Szczecina skorzystało z możliwości, aby zjeść śniadanie przy wiejskim stole nakrytym obrusem w biało czerwoną kratę udekorowanych świezymi kwiatami z muzyką w tle w malowniczym miejscu jakim są Jasne Błonia.

Zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się już 29-30 sierpnia 2015!

AKCJA PROMOCYJNA W CH ATRIUM MOLO
AKCJA PROMOCYJNA W CH ATRIUM MOLO

W dniach od 22-23.05.2015 nasza nowa hostessa pracowała ponownie dla naszego stałego Klienta jakim jest galeria Atrium Molo w Szczecinie.

Dziękujemy za stałą współpracę i zaufanie!

KONFERENCJA ONKOLOGICZNA
KONFERENCJA ONKOLOGICZNA
W dniach od 14-16.05.2015 nasze hostessy pracowały podczas konferencji onkologicznej w filharmoni szczecińskiej na zlecenie firmy Polish Travel Quo Vadis z siedzibą w Warszawie.

Dziękujemy za współpracę.
OTWARCIE SALONU SAMOCHODOWEGO POLMOTOR
OTWARCIE SALONU SAMOCHODOWEGO POLMOTOR
W dniua 25.04.2015 nase hostessy uświetniły wydarzenie jakim było otwarcie nowego salonu samochodowego grupy POLMOTOR w Szczecinie. Nowy salon Subaru, Kia oraz Nissan prezentuje się pięknie! Nowoczesny szklany budynek przy rondzie hakena na pewno kusi swoją niebanalną architekturą. Głównymi goścmi podczas eventu był aktor Jan wiecorkowski, Jakub Bielak oraz Adam Kornacki -gwiazdy TVN TURBO!

Do zadań naszych pięknych hostess należało pozowanie na ściance, wręcanie nagród, odsłona aut oraz dbanie o dobre samopoczucie gości!
TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH W C.H.STER
TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH W C.H.STER
W miniony weekend odbyła się kolejna edycja z cyklu targów regionalnych w C.H. Ster w Sczecinie. Targi regionalne organiowane są tam cyklicznie w każdy 4 weekend miesiąca. Cykliczna organizacja targów sprawiła, że nasze stoiska cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Klientów za co serdecznie dziękujemy.
II EDYCJA, TARGI OGRODNICZE W CH GALAXY
II EDYCJA, TARGI OGRODNICZE W CH GALAXY
W dniach od 17-19 kwietnia mieliśmy okazję zorganizować dla centrum handlowgo Galaxy II edycję targów ogrodniczych. Przez 3 dni wystawcy z branży ogrodniczej preentowali mi.in. dzrzewa, krzewy, rośliny ozdobne, rośliny owadożerne, ogrodzenia, kostki brukowe, sprzęt ogrodniczy, nawoy i wiele innych. Targi z edycji na edycji na edyzję ciesą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców jak i odwiedających. Kolejna edycja już we wrześniu:)

Serdecznie zapraszamy!

Fotorelacja: