Agencja modelek i hostess Szczecin Privilege Szczecin organizacja eventów Hostessy Szczecin
News
Promocja salonu Polmotor podczas Pikniku Lotniczego w Szczecinie
Promocja salonu Polmotor podczas Pikniku Lotniczego w Szczecinie

Już po raz kolejny nasze hostessy współpracują z Grupą Polmotor tym razem podczas Pikniku Lotniczego w Szczecinie Dąbiu w dniu 2.07.2016

Akcja promocyjna dla Radia Szczecin
Akcja promocyjna dla Radia Szczecin

Nasze hostessy w pracy podczas imprezy "Czas na Trzebież", której gwoździem programu będzie koncert legendarnego zespołu Czerwone Gitary. 

Termin imprezy: 2-3.07.2016

Zadaniem hostess w niebieskich koszulkach było rozdawanie balonów oraz gadżetów reklamowych:) r

Zlot aut tuningowych  w Kamieniu Pomorskim
Zlot aut tuningowych w Kamieniu Pomorskim

Nasze hostessy Karolina i Asia prezentowały firmę Retro Cars podczas zlotu aut zabytkowych w Kamieniu Pomorskim! Zadaniem dziewczyn było rozdawanie materiałów reklamowych, zachęcanie do zapoznania się z ofertą Klienta oraz zapraszanie zwiedzających do stoiska firmowego.

Event - Radio Szczecin
Event - Radio Szczecin

W dniu 28.05.2016 nasze hostessy pracowały podczas konferencji Radia Szczecin z bokserem Krzysztofem Głowackim - mistrz świata federacji WBO w kategorii junior wagi ciężkiej. Tutuł zdobył w 2015 roku, obronił się w 2016. 

HOSTESSY DLA RADIA SZCZECIN
HOSTESSY DLA RADIA SZCZECIN

W dniu 27.05.2016 w siedzibie radia szczecin odbyła się konferencja i koncert rapera Grubsona podczas, którego nasze hostessy asystowały w wydarzeniu.

TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH W GALAXY
TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH W GALAXY

Serdecznie zapraszmy na 20 edycję Targów Produktów Regionalnych w CH Galaxy!

Ponad 30 wystawców zaprezentuje się podczas nadchodzącego wydarzenia. Na targach pojawią się producenci żywności oraz artyści rękodzieła z całej Polski, którzy w większości znani już są na Szczecińskim rynku. 

Pyszne chleby na zakwasie, staropolskie wędliny, serki góralskie, tradycyjne przyprawy, oleje tłoczone, miody, gęsina, pierniki, chałwa, ryby to tylko przedsmak tego co pojawi się podczas targów. 

Prócz pysznego jedzenia pojawią się również artyści rękodzieła, którzy zaprezentują artystyczną bizuterię, artykuły dla dzieci, pluszaki, poduszki, ertykuły dekoracyjne i wiele innych...

AKCJA PROMOCYJNA - PAŁAC MORZĘCIN
AKCJA PROMOCYJNA - PAŁAC MORZĘCIN

13-go maja 2016 nasze hostessy pracowały podczas imprezy firmowej w Pałacu Morzęcin. Impreza odbyła się w tematyce lotniczej, dlatego hostessy przebrane były za stewardessy, których zadniem była pomoc podczas organizowanych konkursów oraz uświetnianie całości wydarzenia.

PREMIERA - KIA, SUBARU, NISSAN
PREMIERA - KIA, SUBARU, NISSAN

6 lutego 2016 w salonie POLMOTOR dealera takich marek jak KIA, SUBARU, NISSAN odbyła się premiera nowych aut. Podczas tak prestiżowego wydarzenia nasze hostessy uświetniały event witając gości, wręczając nagrody oraz udzialały pomocy przy wypełnianiu kuponów konkursowych.

Już po raz czwarty współpracowaliśmy z salonem Polmotor, dlatego serdecznie dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość:)

HOSTESSA - CH ATRIUM MOLO
HOSTESSA - CH ATRIUM MOLO

W dniach od 5-6 lutego 2016 we współpracy z naszym stałym klientem jakim jest CH Atrium Molo nasza hostessa Natialia rozdawała materiały reklamowe dotyczące nadchodzącego eventu Walntykowego. Natalia wykonała swoją pracę wzorowo, dlatego mamy nadzieję, że frekwencja klietnów podczas wydarzenia dopisze:)

TARGI MOTORYZACYJNE - WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2015
TARGI MOTORYZACYJNE - WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2015
W dniach od 11-17 stycznia w centrum handlowym Galaxy odbędą się targi motoryzacyjne. Na dwóch poziomach galerii szczecińscy 
dealerzy rezentują pokaźną kolekcję wyprzedażowych modeli aut, skuterów i motocykli z rocznika 2015. Jest to nie lada gratka dla fanów
motoryzacji a także osób, które poszukują wymarzonego auta w atrakcyjnej cenie. Przez 7dni będzie możliwość ku temu, aby w jednym miejscu
 poznać oferty kilkunastu dealarów, podziwiać wnętrza aut, uzyskać porady profesjonalistów oraz zapisać się na jazdy testowe wybranym autem.
Wstęp na targi jest oczywiście bezpłatny.
ŚWIĄTECZNE DOMKI W CH GALAXY
ŚWIĄTECZNE DOMKI W CH GALAXY

Nasza kolejna realizacja tym razem dla CHR Galaxy w Szczecinie. Nowe, białe świąteczne domki, w których prezentują się wspaniali wystawcy podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego 2015!

Musisz tam być i poczuć magię świąt;)

Serdecznie zapraszamy od 28-31.12.2015

Więcej zdjęć na naszym firmowym facebook'u