News
1-2.06.2012 Dzień Dziecka  w Starej Cegielni
1-2.06.2012 Dzień Dziecka w Starej Cegielni

Po raz kolejny nasza agencja miała przyjemność zorganizwać event Dnia Dziecka w C.H. Stara Cegielnia w Szczecinie. Przez dwa dni 1 i 2 czerwca dzieci mogły korzystać z licznych atrakcji jakimi był kącik malowania buziek, robienie zdjęć na tle bajkowych postaci shreka'a i kota, animatorzy Barbie i Spiderman rozdający balony i mnóstwo słodyczy oraz klaun robiący balonowe zwierzaki.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

8 marzec 2012 - Dzień Kobiet w Galerii Handlowej Kaskada w Szczecinie
8 marzec 2012 - Dzień Kobiet w Galerii Handlowej Kaskada w Szczecinie

W dniu 8 marca nasza agencja miała przyjemność zorganizować w GH Kaskada event z okazji Dnia Kobiet. Na trzech poziomach galerii w godzinach od 13.00-19.00 można było spotkać tam trzech przystojnych gentelmenów, którzy wręczali każdej Kobiecie kwiat tulipana będący sybymbolem piękna każdej z nich oraz podkreślający wyjątkowość tego Dnia.

Uśmiech na twarzy każdej z Pań oraz moment miłego zaskoczenia-bezcenny.

Dziekujęmy GH Kaskada za zaufanie.

8 marzec 2012 - Dzień Kobiet w Galerii Handlowej Kaskada w Szczecinie
8 marzec 2012 - Dzień Kobiet w Galerii Handlowej Kaskada w Szczecinie

Drogie Panie serdecznie zapraszamy w dniu 8 marca 2012 w godzianch od 13.00-19.00 do Galerii Handlowej Kaskada ,w której mamy przyjemność zorganizować event posięcony wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet. Na trzech poziomach galerii ujrzycie przystojnych modeli w wieczorowych strojach, którzy wręczać będą piękne tulipany syblizujące ten wyjątkowy dzień.

Serdecznie zapraszamy!

8 marzec 2012-Dzień Kobiet w Galerii Gryf , Szczecin
8 marzec 2012-Dzień Kobiet w Galerii Gryf , Szczecin

Nasza agencja już po raz kolejny ma przyjemność zorganizować w Galerii Handlowej Gryf w Szczecinie event poświęcony wszystkim Paniom z okazji Święta Dnia Kobiet, zatem zapraszamy wszystkie Panie w dniu 8 marca w godzinach od 12.00-18.00 do centrum handlowego Gryf w Szczecinie, gdzie naszych dwóch przystojnych modeli obdaruje każdą Panią kwiatem róży, która symbolizować będzie piękno każdej z Was.

Karnawołowy Weeknd w G.H.Askana 28-29.01.2012
Karnawołowy Weeknd w G.H.Askana 28-29.01.2012

W miniony weekend 28-29.01.2012 nasza agencja pracowała przy ciekawym projekcie zorganizowanym przez Galerię Handlową Askana w Gorzowie Wlkp.  „ Karnawałowy Weekend ” tak nazywało  się nietypowe wydarzenie podczas, którego nasze modelki pełniły rolę żywych manekinów prezentując najnowsze kolekcje salonów odzieżowych  znajdujących się  na terenie galerii. Miłe zaskoczenie i  pozytywne wrażenia tak możemy opisać reakcję klientów podziwiających prezentowane stylizacje na „ żywych manekinach”.  Prócz prezentowanych kolekcji każdy przybyły klient mógł skorzystać z cennych porad stylistek oraz poznać najnowsze trendy dotyczące fryzur.

Organizator eventu: Galeria Askana
Modelki: Agencja Privilege

Gala Ślubna 29.01.2012
Gala Ślubna 29.01.2012

W dniu 29.01.2012 nasze modelki i modele po raz kolejny uświetnili swoją osobą Wielki Finał podczas Gali Ślubnej, która odbyła się na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Modelki prezentowały piękne suknie z salonu sukien ślubnych Freya a panowie ukazali w nowym świetle najnowszą kolekcję garniturów ślubnych z salonu mody męskiej Junior & Senior. Tysiące zwiedzających miało okazję obejrzeć niesamowity pokaz mody ślubnej z niecodzienną choreografią oraz podkładem muzycznym przygotowanymi przez naszą agencję. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

Mikołajki - CH Stara Cegielnia 6.12.2012
Mikołajki - CH Stara Cegielnia 6.12.2012

6 grudnia 2011 mieliśmy przyjmność zorganizować Mikołajkowy event w CH Stara Cegielnia w Szczecinie. Już od godziny 12.00 Św.Mikołaj wraz ze swoimi śnieżynkami witał tłumy  najmłodszych klientów CH Stara Cegielnia. Każde dziecko mogło wykonać sobie pamiątkową fotografię, która została wręczona minutę po sfotografowaniu. Prócz naszego honorowego gościa jakim był Św.Mikołaj dzieci mogły również wykazać się zdolnościami plastycznymi w kąciku plastycznym lub pomalować buźki w kąciku malowania buziek.   Dziękujemy wszystkim dzieciom za spotkanie i mamy nadzieję , że zobaczymy się ponownie w przyszłym roku.  

Węcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie Państwo w " naszych realizacjach"

 

 Z pozdrowieniami Agencja Privilege

WEEKEND NA LUDOWO W G.H.TURZYN
WEEKEND NA LUDOWO W G.H.TURZYN

Podczas targów zaprezentują się artyści i producenci żywności z całej Polski. W imprezie weźmie udział blisko 25 wystawców. Przez trzy dni będzie możliwość zakupu oraz degustacji staropolskiego pieczywa i staropolskich wędlin, smakosze znajdą również pyszne sery, naturalne przyprawy, miody, piwo niepasteryzowane, oscypki, owoce w czekoladzie itp. Prócz żywności znajdziemy również unikalne polskie rękodzieło takie jak: biżuteria artystyczna, ceramika, szkło artystyczne , wyroby z lnu, obrazy , wyroby z drewna itp.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Targi żywności C.H. Madison - Gdańsk
Targi żywności C.H. Madison - Gdańsk

04 - 06.11.2011 r. w galerii handlowej Madison odbędzie się jarmark produktów regionalnych. Będzie to przedsmak świątecznego jarmarku, który odbędzie się już w grudniu. Wszystkich smakoszy serdecznie zapraszamy!

TARGI REKODZIEŁA I ŻYWNOŚCI REGIONALNEJ
TARGI REKODZIEŁA I ŻYWNOŚCI REGIONALNEJ

23-25.09.2011 W C.H..GALAXY SZCZECIN

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

WIELKIE TARGI WITAJ SZKOŁO C.H. TURZYN
WIELKIE TARGI WITAJ SZKOŁO C.H. TURZYN

27-28.08.2011 r.
Al. Bohaterów Warszawy 42, 70-342 Szczecin

Przyjdź i poznaj ofertę ponad 30 wystawców, czekają na Ciebie szkoły wyższe, muzyczne , sportowe i wiele innych.
Podczas targów pokazy tańca i sztuk walki

Konkurs:
"Wymień paragon na nagrodę" - zrób zakupy w galerii handlowej Turzyn i wygraj KURS JĘZYKOWY!
Szczegóły imprezy i regulamin konkursu na stronie internetowej galerii www.galeria-turzyn.pl